Церковь и государство - Сторінка 2 - Форум

[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Общий форум » Обсуждения » Церковь и государство
Церковь и государство
ГостьДата: Середа, 18.04.2012, 12:36 | Повідомлення # 16
Група: Друзі





Якщо думати, що я бог і всесвіт створений для мене, тоді я вирішую що добре, а що погано і як воно має бути, але якщо я цитую Біблію, це вже краще. Принаймі це має означати, що я знаю, чому існує цей світ і хто я в цьому світі, чому в світі так багато зла, який вихід з цього і що буде в майбутньому зі мною і з цим світом. Бог створив людей і помістив їх в прекрасному місці в Едемі, для того щоб вони наповнили всю землю і перетворили її в прекрасний сад Небесного Царя. На жаль так не сталось, але Бог не змінив Свого задуму, Він прийшов до людей як Божий Син Ісус Христос, поніс покарання за злочини всіх, заплативши своїм життям, воскрес на третій день і дарує нове життя через віру в Божого Сина і силою Святого Духа. Всі хто повірив цій новині це нові люди, які називаються "вибраними" чи "покликаними", що перекладається з грецької як церква. На жаль з часів гріхопадіння в світі існує не тільки істина але лжеістина і слуги лжеістини, а саме лжепророки, лжевчителі, лжехристияни, які утворюють лжецеркви. Але Бог попереджав про це, Він знає своїх і свої знають Його: "21 Не кожен, хто каже мені: Господи, Господи, увійде до Небесного Царства, але той, хто виконує волю мого Батька, який на небі. 22 Багато хто мені скаже того дня: Господи, Господи, чи не твоїм ім'ям ми пророкували, чи не твоїм ім'ям бісів виганяли; чи не твоїм ім'ям численні чуда створили? 23 Тоді скажу їм: Я вас ніколи не знав, відійдіть від мене ви, що чините беззаконня." (Мт.7:21-23) Під іменем Ісуса Христа лжецерквами зроблено дуже багато злодіянь, таких як друга світова, або сучасні аборти, чи втілення всілякої розпусти під виглядом наприклад гендерної політики (Європа наглядний приклад )... Завдання церкви, це втілювати життя, яке Бог від початку задумав для цього всесвіту, щоб Його воля досконало виконувалась на землі, як вона виконується на небі, щоб земля і небеса були разом, щоб Бог і людина були разом. Біблія каже, що Бог вже досягнув цієї цілі в Ісусі Христі (Еф.1:9-10) і кожен, хто звертається лише до Ісуса Христа (бо не має іншого імені під небом, яким можна спастись Дії 4:12) отримує нове життя, вічне життя з Богом, яке починається вже зараз, серед старого і набуде повноти, коли Христос повернеться в славі, щоб вічно жити з Своїм народом в новому всесвіті. Тому церква це представник Божої влади на землі, а кожній людині потрібне відкриття від Бога, щоб це зрозуміти, тому читайте Біблію і повірте Христу: "17 щоб Бог нашого Господа Ісуса Христа, Батько слави, дав вам духа премудрости і об'явлення на його пізнання, 18 просвітливши очі вашого серця, щоб пізнали ви, - яка то є надія його покликання, яке багаство слави його спадщини між святими, 19 яка неосяжна велич його сили в нас, що віримо в дію могутности його сили, 20 що він її здійснив у Христі, воскресивши його з мертвих і посадивши праворуч себе на небі,- 21 вище від усякого начальства, і влади, і сили, і панування, і всякого імени, що назване не тільки в теперішньому віці, але й у майбутньому. 22 І він усе підкорив під його ноги, і поставив його над усім - як голову Церкви, 23 яка є його тілом, повнотою того, що наповнює все в усьому!" (Еф.1:17-23)
 
ГостьДата: Четвер, 19.04.2012, 23:54 | Повідомлення # 17
Група: Друзі





[quote=dvm]Ну страшен он самим существованием. Гендер борется со стереотипами в обществе, а значит с традициями. И не важно какие стереотипы имеются ввиду. Не важно, что они мешают развитию личности, важно что они подрывают устои патриархатного общества, церкви, (тоталитарного) государства.
А то вдруг благодаря этому страшному ГЕНДЕРУ народ узнает что "...Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави." [/quote]

Гендер борется с традициями,правильно говорите, только я за традиции, поэтому гендер мой враг.
Традиции мешают развитию личности - ложь
ТРАДИЦИЯ ж. лат. преданье, все, что устно перешло от одного поколенья на другое. Традиционные обычаи дипломатики, искони условно принятые. это по Далю
Как может опыт поколений помешать развитию личности? скорее отсуствие традиций препядствует развитию личности.
ТРАДИЦИЯ, -и, ж. 1. То, что перешло от одного поколения к другому, чтоунаследовано от предшествующих поколений (напр. идеи, взгляды, вкусы, образдействий, обычаи). Налуюнальные традиции. Воинские традиции. Это по Ожегову
Подрывают устои общества? вы подрыватель ? террорист? революционер? вы поставили Церковь в один ряд с тоталитарным государством? как нам всем знаком этот большевистский революционный запал, вместе с его закономерным итогом. проторенной дорогой идёте товарищ, где же новизна? в терминологии? очень скудный арсенал для подрывателя.
А об обязанностях государства мы наслышаны как ни один народ, гендер здесь в хвосте глашатаев прав человека , тем более что больше всего он защищает право развращать наших детей пропагандируя им гомосексуализм.
 
dvmДата: Четвер, 02.08.2012, 12:08 | Повідомлення # 18
Група: Адміністратори
Повідомлень: 12
Статус: Offline
«В Священном Писании сказано, что Господь сотворил человека как мужчину и женщину. Различие людей как мужчин и женщин предполагается самим замыслом Господа о творении мира и человека. Здесь же, в Священном Писании, содержится также история о грехопадении человека. И гендерное неравенство, о котором мы говорим, явилось результатом грехопадения, — пояснил протоиерей Олег Шульгин, руководитель социального отдела Минской епархии и духовник Союза сестричеств милосердия. — Человек задуман как совершенное творение, как образ и подобие Божие, и когда мы этот образ и подобие теряем, вот тогда и появляется гендерное неравенство. Если мы исправляем свою греховную составляющую, которая у нас есть, и этот образ восстанавливаем, тогда проявляется гендерное равенство. Таким образом, стремление к равенству — это дело Божественное.

Церковь с самого своего основания (на протяжении уже более 2 тысяч лет, на белорусской земле — более тысячи лет) являлась проводником именно этой Божественной идеи, что люди равны между собой. Однако зачастую именно традиционное общество и являлось фактором искажения церковной проповеди. История Церкви показывает нам, что государство и общество часто вмешивались в проповедь церковную и искажали ее, в том числе даже на уровне отдельных представителей Церкви, которые больше слушали голос со стороны – со стороны общества, своих стереотипов, а не со стороны Священного Писания. История показывает, что действительно возможны отклонения, но голос Церкви как целого никогда не стоял на стороне насилия, неравенства. Напротив, Священное Писание и святые отцы единодушно говорят о том, что люди должны быть равны. Неравенство же, которое фактически существует в нашей жизни, следует исправлять по заповедям Божиим, по церковным установлениям».

http://gender.at.ua/news/2012-08-02-1023
 
Форум » Общий форум » Обсуждения » Церковь и государство
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: