Медіатека

Головна » метеріали » Бібліотека » Матеріали на гендерну тематику

Книгарня
[ ] 14.09.2011, 09:45

Український жіночий рух у міжвоєнній Галичині: між гендерною ідентичністю та національною заангажованістю

Дядюк М. С.
Рік видання: 2011
ISBN 978-966-8657-92-4
368 стор.

У фокусі дослідження перебуває жіноче товариство «Союз українок» на шляху ресоціалізації — зміни гендерних стереотипів в історичних реаліях Галичини 1914–1939 рр. Автор досліджує організаційне становлення українського жіночого руху та його задіяність у тогочасні суспільно-політичні процеси: співпрацю з політичними партіями і громадськими організаціями у період виборчих кампаній, внесок у розвиток парламентаризму та консолідацію українського суспільства тощо. Текст щедро ілюстрований оригінальними карикатурами, що допоможе читачеві зрозуміти тогочасне сприйняття українського феміністичного руху в Галичині.

Для фахівців гуманітарних дисциплін, а також для всіх, кого цікавить історія українського жіночого руху.

 

Насильство щодо жінок і дітей
 
Ліз Келлі
Рік видання: 2011
ISBN 978-966-8657-75-7
176 стор.

У посібнику комплексно висвітлено проблеми насильства щодо жінок і дітей: починаючи від визначення термінів та опису проблеми до розкриття питань діяльності правоохоронних органів у взаємодії з іншими державними та недержавними структурами. Використовуючи найкращий міжнародний досвід і на основі дослідження міжнародних правових документів, проаналізовано найбрутальніші вияви насильства щодо жінок та дітей у сучасному світі як серйозні порушення прав людини і як важливий об’єкт уваги та реагування з боку правоохоонців. Йдеться про насильство в сім’ї, сексуальне насильство, переслідування, вбивство з міркувань честі та шкідливі культурні практики, торгівлю людьми, насильство щодо дітей, зґвалтування та сексуальні напади, сексуальні домагання і необхідні дії у відповідь з боку поліції.

Книга розрахована передовсім на працівників правоохоронних органів, які безпосередньо мають справу з такими злочинами та правопорушеннями у своїй щоденній діяльності. Також приверне увагу викладачів навчальних закладів юридичного профілю, працівників соціальних служб, служб у справах сім’ї та молоді, неурядових організацій, всіх, кого цікавлять проблеми протистояння порушень прав жінок та насильству в сучасному світі.


 


Категория: Матеріали на гендерну тематику | Додав: Flv
Переглядів: 708 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
Понеділок, 19.02.2018, 21:48
Вітаю Вас Гость

Категорії

Матеріали на гендерну тематику [95]
Дослідницьки роботи студентів [3]
Програми [1]
Публікації [5]

Вхід

Пошук

Партнери


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0