Медіатека

Головна » метеріали » Бібліотека » Матеріали на гендерну тематику

Ґендерні медійні практики: Навчальний посібник із ґендерної рівності та недискримінації для студентів вищих навчальних закладів
[ Скачать с сервера (3.17 Mb) ] 07.03.2015, 19:42
Ґендерні медійні практики: Навчальний посібник із ґендерної рівності та недискримінації для студентів вищих навчальних закладів /Колектив авторів. – Київ, 2014. – 206 с. – Електронний додаток: диск «Ґендерні медійні практики».

Загальна редакція: Сергій Штурхецький
Рецензенти:
Іванов Валерій Феліксович, доктор філологічних наук, професор

Кузнецова Тетяна Василівна, докторка соціальних комунікацій, професорка
Юськів Богдан Миколайович, доктор політичних наук, професор
У посібнику на основі аналізу вітчизняного та світового досвіду розглянуто проблему впровадження ґендерного підходу і застосування ґендерно-орієнтованих практик у медіа. Зокрема, читачі зможуть знайти відповіді на запитання: чомуґендер та ґендерна рівність є важливими для журналістів і для медіа; який існує взаємозв’язок між ґендерними питаннями і нерівністю та роботою ЗМІ; якою є роль ЗМІ та рекламної індустрії у підтримці та просуванні ґендерної рівності; якими є ґендерно-чутливі практики у роботі ЗМІ, а також яким чином вони можуть допомогти у формуванні професійного профілю успішних медійників. Посібник буде корисним як для практикуючих медійників та рекламістів, так і для викладачів і студентів журналістських вишів.

Посібник видано у рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Підтримка утвердження ґендерної рівності в Україні».

Категория: Матеріали на гендерну тематику | Додав: dvm
Переглядів: 1204 | Загрузок: 129 | Рейтинг: 0.0/0 |
Неділя, 28.11.2021, 04:51
Вітаю Вас Гость

Категорії

Матеріали на гендерну тематику [100]
Дослідницьки роботи студентів [3]
Програми [1]
Публікації [7]

Вхід

Пошук

Партнери


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0