Медіатека

Головна » метеріали » Корисні посилання

Журнал "ЖИЛА"
[ ] 07.03.2013, 12:21

Ви спитаєте, що таке «ЖИЛА»? Перш за все, це чарівне слово, яким споконвіку починалися казки, в яких зібрані знання, переживання, почуття людей. Казки, які розповідають про щось дуже важливе. Казки, які вміють чарівним чином оселятися в серцях дітей і заторкувати найглибші струни душі дорослих. Тому кожен номер нашого альманаху розпочинається казкою - старовинною або авторською, яка й передає ідею основної теми номеру.

Ми пишемо про естетичні та етичні засади, здатні зсередини, на найглибшому рівні, змусити людину думати по-іншому — не про минущі ідеї, а про те, що є сенсом життя. Ми мріємо разом із читачами виховати справжню вільну і творчу інтелігенцію, здатну створювати атмосферу в суспільстві, підтримувати духовний вогонь і поширювати (висвітлювати) знання, необхідне для духовного балансу.

Авторами статей виступають творчі, мислячі, знаючі, харизматичні особистості, що в першу чергу є батьками, яких діти змінили, навчили, надихнули. Вони діляться своїми унікальними знаннями про сьогодення, живе, важливе для кожної людини, а особливо батьків. Адже ми починаємо свій шлях з дитинства і досвід звідти проносимо через усе життя…

Ми намагаємось ритмічно йти в ногу з річним кругообігом із його динамікою життя, віддаючи данину традиціям і святам, які, крім своєї культурної та виховної цінності, мають ще й психологічне і терапевтичне значення. Адже підготовка і проживання свята не тільки дає можливість відчути диво, залучає до культурної спадщини, але є також прекрасним способом морального виховання, передачі цінностей.

Наш альманах живе поза часом, адже час ніколи не зупиняється, а сьогодення і минуле в своїй основі — те саме. Тому читач зможе звернутися до цього журналу навіть через багато років, а також передати своїм нащадкам. Наша мета — не продати за будь-яку ціну якомога більше примірників, а знайти свого читача.

Тішимося, що ви з нами!

Передрук матеріалів (статей та ілюстрацій) журналу та використання 

Номери


Категория: Корисні посилання | Додав: dvm
Переглядів: 677 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |
П`ятниця, 21.09.2018, 09:02
Вітаю Вас Гость

Категорії

Бібліотека [108]
Корисні посилання [15]
Перла [7]
Каналы [147]
Віртуальні екскурсії [4]

Вхід

Пошук

Партнери


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0