Медіатека

Головна » метеріали » Каналы » Видео

"Фемінізм та націоналізм"
[ ] 10.02.2013, 00:45
 

"Фемінізм та націоналізм" виступ проф. Марти Богачевської-Хом'як 8 лютого 2013р.
у рамках Лекторію Союзу Українок Америки в Українському Католицькому Університеті (м.ЛЬВІВ) на 2-й із циклу відкритих лекцій (а саме "Фемінізм та націоналізм")
Марта Богачевська-Хом'як — історик, громадська діячка. Сфера наукових зацікавлень -- українська та російська історія. Доктор філософських наук - професор , член НТШ.
Наприкінці 1940-х рр. разом з родиною виїхала до США. Закінчила Пенсильванський університет у Філадельфії, працювала викладачем, професором історії в університетах Нью-Йорка, Нью-Джерсі, Вашинґтона та в Гарвардському університеті.
У 1970-х — на науковій роботі в Польщі, у 1980-90-х працювала над програмою дослідництва засобів у Національному фонді сприяння гуманітарним наукам у Вашинґтоні. Одночасно викладала курси історії України та Російської імперії у Вашинґтонському університеті. У 1990-х читала курс у Київському університеті, у Києво-Могилянській академії.Працювала в архівах Москви, Києва, Львова, Варшави та Праги, збираючи матеріали для книжки про український жіночий рух. Від 1999 — директор програми ім. Фулбрайта в Києві.


Категория: Видео | Додав: dvm
Переглядів: 394 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вівторок, 20.03.2018, 12:02
Вітаю Вас Гость

Категорії

Gender channel [80]
Однією з задач, що ставить перед собою Музей є збір та збереження аудіо-відеоматеріалів на гендерну тематику.
Видео [67]

Вхід

Пошук

Партнери


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0