Медіатека
У категорії матеріалів: 83
Показано матеріалів: 11-20
С соучредительницей «Театра для диалога» Оксаной Потаповой подбиваем итоги проекта. А уже 27-28 августа в Северодонецке стартует театр-исследование гендерной дискриминации в отношении переселенок
|
Вікторія Преображенська, координаторка проекту можливостей для жінок «Внутрішньопереміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог», розповідає про ініціативу, що допоможе побудувати діалог та озвучити важливі для жінок проблеми. В студії працюють Ольга Веснянка та Олег Білецький.
|
Свобода – це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати.
Анастасія Приходько присвятила пісню незламній, вільній духом і вірою Надії Савченко. Надія - обличчя України, її честь і совість!
|
Доцент кафедри соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія», Тамара Марценюк про гендерну соціологію Майдану та роль жінок у протестах у рамках відбіркового туру Science Slam Україна.
|
У «Громадській хвилі» доброволець батальйону «Айдар», аерозвідниця Марія Берлінська розповідає, що за час бойових дій зрозуміла: війна – це не питання території Донбасу, це питання української державності.
|
Тамара Марценюк — соціологиня, доцентка кафедри соціології НАУКМА. Для програми «Антена» Тамара Марценюк міркує про «жіноче питання» в Україні: «Держава відсторонює жінок від низки професій і робіт. Наприклад, серед добровольчих загонів жінки становлять 5-10% «бойових одиниць», але вони не можуть офіційно зареєструватися, тому що в «класифікаторі професій» такої опції немає, тож жінкам на фронті пропонують зареєструватися кухарками чи прибиральницями». Також говоримо про права ЛГБТ в Україні, зокрема про те, чи були присутні та видимі ЛГБТ-меншини на Євромайдані.
|
Чи потрібні гендерні знання у вищій школі? На це запитання відповідають гендерні активістки та активісти, які представляють Всеукраїнську мережу центрів гендерної освіти ВНЗ www.gendercenter.net.ua
|
Серія документальних фільмів «Жіночі обличчя Майдану» – це не просто епічна картина української жінки у вирі найбільш драматичних подій новітньої української історії. Це історії про те, як конкретні жінки знайшли своє місце в Революції Гідності, стали її частиною, здійснили її.
|