Каталог статей


Жіноцтво на РАЕС

Понад 40 працівниць Рівненської атомної електростанції нещодавно отримали заслужені нагороди напередодні Міжнародного жіночого дня. До речі, стаж роботи в енергетиці переважаючої більшості з нагороджених – понад 20 років.

Як повідомила прес-служба РАЕС сьогодні  в атомній енергетиці Полісся працює більш ніж 2700 (!) представниць прекрасної статі, а це, між іншим, третина всього персоналу атомної станції. Нині фахові жінки трудяться практично у кожному підрозділі РАЕС, вносячи вагомий внесок у забезпечення надійної та стабільної роботи енергоблоків.

Отож за багаторічну плідну працю та вагомий внесок у розвиток атомної енергетики знаком «Почесний працівник атомної енергетики» від ДП «НАЕК «Енергоатом» була нагороджена технік з підготовки технічної документації реакторного цеху №2 Лариса Гуменюк. Лариса Дмитрівна працює у цому цеху практично з перших днів його заснування. Її трудовий стаж на РАЕС складає 30 років. Натомість знаком «Відмінник атомної енергетики» була нагороджена й інженер-конструктор конструкторсько-технологічного відділу Людмила Резвінська,  котра працює тут вже 27 років. Відзнаки ж «За вагомий внесок у розвиток атомної енергетики України» отримали також завідувачка відділу по творчій роботі з дітьми Палацу культури імені Лесі Українки, що належить до  управління соціального розвитку РАЕС, Світлана Кох та очільниця відділу обліку запасів та необоротних активів бухгалтерії Людмила Тарасюк.

Ще близько сорока працівниць РАЕС були відзначені Почесними грамотами, листами подяки ДП «НАЕК «Енергоатом» та грамотами виконавчого комітету міської ради.

 

Ігор Галущак

Категорія: Ґендерна журналістика | Додав: dvm (14.03.2014)
Переглядів: 789 | Рейтинг: 0.0/0