Каталог статей


Янукович розказав, як треба підходити до чутливої жінки

Можливо порівняння економіки із чутливою жінкою є виконанням Президентом обіцянок депутатам ПАРЕ підняти гендерну політику в Україні на високий рівень?

 

 

Останній виступ Президента України у Львові 27 травня 2010 року є свідоцтвом незнайомства із сучасними європейськими цінностями, а також виходу за межи допустимого у публічних висловлюваннях особи високого державного рівня.

Його заява з приводу того, що «економіка – це така чутлива жінка, до якої не можна підходити просто так, без розуму» (http://www.unian.net/ukr/news/news-378794.html) є не тільки черговою демонстрацією браку розуміння суті гендерної рівності як засадничої європейської цінності та принципу дотримання прав людини, але й виявом тотальної кризи у розвитку та впровадженні державної гендерної політики в Україні, відсутністю компетентних та кваліфікованих фахівців з  цих питань як в Уряді, так і серед радників Глави держави.

Нагадаємо, що цим виступом продовжений ряд дискримінаційних висловлювань по відношенню до жінок, яких спочатку відправили на кухню (http://www.unian.net/rus/news/news-358158.html), а потім обмежили в участі в управлінні державними справами (http://www.unian.net/ukr/news/news-368344.html).

Рівно місяць тому, 27 квітня 2010 року, відповідаючи на питання членів Парламентської асамблеї Ради Європи, В.Янукович заявив, що готовий в найближчому майбутньому зробити подальші кроки, щоб підняти це питання (гендерну політику) на високий рівень.

Чи може гендерні дискримінація та стереотипи, з якими в січні 2010 року нашу державу закликав боротися Комітет ООН з ліквідації всіх форм дискримінації щодо жінок, вже стали частиною нового курсу влади в Україні і шляхом виконання зроблених обіцянок?

                                               Катерина Левченко

 

 

 


Категорія: Коментарі | Додав: Flv (28.05.2010)
Переглядів: 1632 | Рейтинг: 0.0/0