Головна » 2014 » Травень » 14 » Літня школа “Гендерна теорія для соціогуманітарних факультетів: професійно, цікаво, доступно”
Літня школа “Гендерна теорія для соціогуманітарних факультетів: професійно, цікаво, доступно”
14:56

Літня школа “Гендерна теорія для соціогуманітарних факультетів: професійно, цікаво, доступно”

Шановне товариство!

Гендерна теорія щільно увійшла в навчальні плани українських вишів, курси з гендерної теорії викладають тут вже не перший рік, а кількість гендерних центрів увесь час зростає. Назріла необхідність створити майданчик, де ми могли б інтенсивно, в фаховому колі обговорювати нюанси і контроверсії гендерної теорії, аналізувати їх з огляду на історію і реалії нашого – українського, пострадянського, центрально-європейського  –  життя.

Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля щиро запрошує вас взяти участь в літній школі “Гендерна теорія для соціогуманітарних факультетів: професійно, цікаво, доступно”.

Літню школу задумано як тижневий інтенсивний навчальний курс для викладачок і викладачів вишів з царини соціогуманітарних дисциплін: культурологія, соціологія, культурна антропологія, лінгвістика, літературознавство, філософія, історія, політологія, журналістика тощо. Курс не призначено для фахівчинь і фахівців із психології. Робота школи провадитиметься на основі підручника “Гендер для медій. Підручник із гендерної теорії для журналістики та інших соціогуманітарних спеціальностей” (Київ: Критика, 2013). Заплановано, з-поміж іншого, ознайомитися з прихованими навчальними можливостями підручника. Школу проводитимуть редакторки підручника – Марія Маєрчик, Ольга Плахотнік та Галина Ярманова.

Школа відбудеться у мальовничому місті Ужгород на Закарпатті з 10 по 15 липня 2014 року. Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля відшкодовує видатки за проїзд в одну сторону (за наявності квитків), проживання та харчування, а також забезпечить усіма необхідними матеріалами.

Відбір для участі в школі проводиться на конкурсній основі. Запрошуються викладачки та викладачі вишів з досвідом навчання курсів, дотичних до гендерної теорії: гендерна теорія, феміністична теорія, квір-теорія, соціальна критична теорія тощо.

Для участі в конкурсі слід подати есе обсягом не більше двох сторінок. В есе просимо якомога детальніше описати і проаналізувати одну складну (конфліктну, критичну, невдалу, неочікувану, тупикову, стресову, протестну і т.п.) ситуацію в студентській аудиторії, що трапилася під час викладання гендерних курсів (і пов’язана саме зі змістом теми курсу), і яку варто вдумливо обговорити у колі однодумиць.

В підписі до есе вкажіть:

  1. Місто проживання та місце роботи.
  2. Досвід викладання навчальних курсів (модулів), релевантних до гендерної теорії: назва курсу, роки і місце викладання, рівень програми (бакалаврат, магістерська чи аспірантська програми).
  3. Ваш мобільний телефон (для швидкого зв’язку) та адресу електронної пошти.

Лист з вкладенням слід надіслати на адресу anna.dovgopol@ua.boell.org

В темі листа вкажіть “Літня Гендерна Школа”

Останній термін подачі заявки 1 червня.

Результати конкурсу будуть оголошені 10 червня.

http://ua.boell.org/uk/2014/05/14/litnya-shkola-genderna-teoriya-dlya-sociogumanitarnih-fakultetiv-profesiyno-cikavo


Переглядів: 539 | Додав: dvm | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
П`ятниця, 23.02.2018, 05:57
Вітаю Вас Гость

Категорії

Новини музею [60]
Акції та звернення [51]
16 днів проти насильства [20]
Всесвітня кампанія
100-річчя 8 березня [7]
Жіночі сторінки історії [10]
календар знаменних та пам’ятних дат
Новини Всеукраїнської мережі Центрів гендерної освіти ВНЗ [46]

Вхід

Календар новин

«  Травень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Пошук

Партнери


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0