Головна » 2015 » Квітень » 19 » Конференція «Жінки в промисловості: порядок денний для України»
Конференція «Жінки в промисловості: порядок денний для України»
16:13

 

cpc-ua

Шановні колеги та колежанки!

21 травня 2015 року Центр ресурсоефективного та чистого виробництва за участі Міжнародної фінансової корпорації (IFC) проводить у м. Києві конференцію «Жінки в промисловості: порядок денний для України».

 

Світова спільнота визнала утвердження рівності жінок і чоловіків одним із пріоритетів глобального розвитку. Вкорінення ґендерного рівноправ’я у системі суспільних відносин визнано тією фундаментальною цінністю, що зумовлює позитивні зміни в економічному, гуманітарному, соціальному вимірах, і є потужним резервом для прогресу будь-якої держави. Забезпечення ґендерного балансу є наскрізним елементом економічної та соціальної політики європейської спільноти, а узгодження сімейного і професійного життя жінки і чоловіка, надання їм можливості реалізувати їх рівні права проголошується сьогодні як одна із базових складових у розв’язанні соціальних проблем.

Стандарти рівного ставлення до жінок і чоловіків є частиною законодавства ЄС та містяться у відповідних Директивах. Україна неодноразово підтвердила, що поділяє принцип рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, а підписавши Угоду про Асоціацію, вона взяла на себе зобов’язання щодо повної імплементації європейських норм, стосовних забезпечення ґендерної рівності на ринку праці (зокрема, у виробничих стосунках). Україна історично має розвинуте законодавство, яке забороняє дискримінацію жінок та передбачає спеціальні заходи щодо підвищення їх статусу в публічній сфері, зокрема на ринку праці. На жаль, законодавчі норми далеко не завжди повною мірою втілюються у життя, особливо у період виникнення кризових явищ у економіці, перш за все у сфері промислового розвитку. Втім, українські жінки мають сильну стартову позицію для того, щоб змінити свій статус у промисловості та вирівняти власні можливості в реальному секторі економіки. Саме перспективам трансформації статусу жінок у сфері промислового розвитку і присвячено конференцію.

Теми до обговорення:

  • просування ґендерно орієнтованої політики як наскрізна тема економічного і соціального розвитку європейської спільноти;
  • забезпечення ґендерної рівності на ринку праці як запорука розвитку людського потенціалу промисловості: роль держави та роботодавців;
  • можливості посилення ґендерної складової у промисловій сфері як частина зобов’язань України за Угодою про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС;
  • жінки як агентки змін: вплив на підвищення соціальної відповідальності компаній та історії успіху;
  • укріплення інституційного ґрунту для забезпечення ґендерної рівності в промисловості як спосіб підвищення ефективності підприємств.

В ході конференції буде презентовано аналітичне видання ЦРЕЧВ щодо стану та можливостей забезпечення ґендерної рівності в промисловості відповідно до вимог ЄС.

До участі запрошені представники и представниці Швейцарського бюро співробітництва, Міністерства соціальної політики України, Міжнародної організації праці, програми «Жінки ООН» в Україні, організацій роботодавців, промислових підприємств, фінансових установ, а також провідних громадських організацій, що опікуються ґендерною проблематикою.

Запрошуємо вас долучитися до роботи конференції.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефонами: 044 227 8378 та 067 574 79 02 або електронною поштою ncpc@ukr.net (контактна особа: Олена Кочемировська, координатор Центру з ґендерних питань).


Переглядів: 406 | Додав: dvm | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Реєстрація | Вхід ]
П`ятниця, 23.02.2018, 00:31
Вітаю Вас Гость

Категорії

Новини музею [60]
Акції та звернення [51]
16 днів проти насильства [20]
Всесвітня кампанія
100-річчя 8 березня [7]
Жіночі сторінки історії [10]
календар знаменних та пам’ятних дат
Новини Всеукраїнської мережі Центрів гендерної освіти ВНЗ [46]

Вхід

Календар новин

«  Квітень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Пошук

Партнери


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0