Головна » 2016 » Січень » 12 » Академія жіночого лідерства запрошує
Академія жіночого лідерства запрошує
10:49

Академія жіночого лідерства запрошує

11.01.2016  Автор: Оксана Квітка

Академія жіночого лідерства запрошує

Український жіночий фонд за сприяння Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин та за фінансової підтримки уряду Канади оголошує конкурсний набір учасниць до другої Академії жіночого лідерства.

Академія жіночого лідерства - це проект, спрямований на всебічну підтримку жінок-лідерок, розвиток їхнього потенціалу та сприяння їх участі у громадському та політичному житті України.

Навчання

Проект триватиме протягом 4-х місяців (лютий-червень 2016 року), впродовж яких 30 відібраних учасниць:
- візьмуть участь у двох 3-денних тренінгах у Києві (перший тренінг 4-6 березня 2016 року, другий тренінг 27-29 травня 2016 року);
- пройдуть неоплачуване стажування протягом одного місяця за місцем проживання в осередках політичних партій, громадських організаціях та/або в державних органах влади (графік - вільний, орієнтовна тривалість стажування - 40 год/місяць);
- візьмуть участь у менторській програмі - тобто отримають персональну підтримку досвідчених жінок-лідерок;
- долучаться до прослуховування тематичних вебінарів із домашнім завданням;
- розроблять власні індивідуальні плани професійного та особистісного розвитку (на 3-6 міс.) та отримають підтримку в процесі їх реалізації;
- отримають консультаційну підтримку організаторів Академії на кожному з етапів її проходження;
- приєднаються до мережі жінок-лідерок, що вже стали учасницями першого етапу Академії.

Упродовж кожного з етапів Академії учасниці отримають теоретичні та практичні знання і навички з ґендерної тематики, розвитку лідерських якостей, ролі жінок в об’єднанні громад на місцях, стратегічного планування, проведення кампаній громадського лобіювання, пошуку та залучення коштів, формування команди однодумців, взаємодії з місцевою громадою та ЗМІ тощо.

Вимоги до кандидаток

Жінки віком від 25 років, громадянки України;
базова вища освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр);
досвід роботи в громадських організаціях, органах державної влади, політичних партіях тощо;
досвід реалізації власних проектів або плани здійснення подібних проектів;
лідерський потенціал та бажання реалізувати його в громадському та політичному житті;
згода брати участь в усіх запланованих в рамках Академії подіях (тренінгах, стажуванні, створенні індивідуального плану розвитку, менторській програмі тощо).

Як взяти участь в Академії жіночого лідерства

Для участі в проекті необхідно подати наступні документи:
анкету, заповнену онлайн;
- резюме або CV;
- мотиваційний лист, що містить відповідь на питання «Чому я хочу взяти участь в Академії жіночого лідерства. Чим отримані знання можуть мені допомогти?» (до 1500 знаків з пробілами);
- скан-копію рекомендаційного листа від організації, до роботи якої ви долучені або з якою надалі плануєте співпрацівати (наприклад: осередок партії, громадська організація, установа державних органів влади, індивідуальна посадова особа тощо).

Рекомендаційний лист має містити ПІП та контактну інформацію особи, яка цей лист надала (телефон, e-mail), його/її посаду та інформацію щодо того, чому саме ви є рекомендованими до участі в Академії.

Резюме, рекомендаційний та мотиваційний лист просимо надсилати електронною поштою на адресу oksana@uwf.kiev.ua (Оксана Квітка). В темі листа просимо вказати «(Ваше Прізвище)_ Академія жіночого лідерства».

Кінцевий термін заповнення анкети та подання документів - 25 січня 2016 року. У конкурсі візьмуть участь лише ті учасниці, які надішлють повний перелік вказаних документів.

Про результати відбору експертної комісії буде повідомлено 15 лютого 2016 року.

Участь в Академії жіночого лідерства є безкоштовною. Учасницям забезпечуються проїзд (автобус/маршрутка, поїзд, окрім СВ), проживання, харчування, роздаткові матеріали тощо.

Із будь-якими запитаннями звертайтеся до Оксани Квітки за тел. (050) 531-54-82 або електронною поштою на адресу: oksana@uwf.kiev.ua

Про організаторів

Український Жіночий Фонд (далі - УЖФ) – міжнародна благодійна організація, заснована у 2000 році. УЖФ надає фінансову, інформаційну і консультативну підтримку організаціям громадянського суспільства з України, Молдови і Білорусі. Місія УЖФ – допомогти жінка-лідеркам та організаціям громадянського суспільства, зокрема жіночим, відігравати активну роль у процесах розбудови демократичного суспільства, брати участь у процесах прийняття рішень на різних рівнях, посилювати увагу громадськості до питань різноманітності та ґендеру та досягати ґендерної рівності, справедливості та реалізації людських прав.

Національний Демократичний Інститут (далі - НДІ) є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади. З часу свого заснування в 1984 році НДІ та його місцеві партнери працюють задля підтримки і зміцнення демократичних інститутів та практик, забезпечення проведення чесних виборів, залученню громадян до суспільних процесів, а також сприяють відкритості та прозорості влади.


Переглядів: 895 | Додав: tais | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
avatar
Середа, 22.09.2021, 19:45
Вітаю Вас Гость

Категорії

Новини музею [64]
Акції та звернення [60]
16 днів проти насильства [21]
Всесвітня кампанія
100-річчя 8 березня [7]
Жіночі сторінки історії [10]
календар знаменних та пам’ятних дат
Новини Всеукраїнської мережі Центрів гендерної освіти ВНЗ [46]

Вхід

Календар новин

«  Січень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пошук

Партнери


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0