Оголошення громадських організацій


Гендерний ресурсний центр та Центр підтримки сім’ї СумДУ оголошує конкурс на кращий візуально-інформаційний супровід проекту
Інформація | 18.11.2012, 19:31
Гендерний ресурсний центр та Центр підтримки сім’ї СумДУ оголошує 
конкурс на кращий візуально-інформаційний супровід проекту

"Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах"

Номінації конкурсу:
ЛОГОТИП     
ГАСЛО/СЛОГАН    
ВІДЕОРОЛИК       
ЛИСТІВКА

Мета конкурсу:
  • створити якісну соціальну рекламу, яка несе розуміння актуальності заявленої теми та пропагує втілення в громаді сприятливих до сім’ї умов; 
  • спонукати суспільство до переосмислення сучасних ролей чоловіка та жінки – в професійній, сімейній та батьківській сферах; 
  • сприяти усвідомленню потреби досягнення гендерної справедливості як запоруки гармонійної реалізації кожної особистості. 
Ключові слова / теги:

СІМ’Я, БАТЬКІВСТВО, МАТЕРИНСТВО, ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО, УНІВЕРСИТЕТ, СУСПІЛЬСТВО, ГЕНДЕРНІ СТЕРЕОТИПИ, СІМЕЙНІ ЦІННОСТІ, ДОМІВКА, САМОРЕАЛІЗАЦІЯ, ЗАХИСТ, "ЗАКЛАД, ДРУЖНІЙ ДО СІМ’Ї”.

Вимоги:

  • Дотримуватись технічних вимог до виготовлення рекламної продукції – високоякісне відео, фотознімки у цифровому форматі (JPEG-формат), не менше, ніж 2560 х 1920 пікселів, або малюнки, виконані в редакторах Photoshop, Coral draw.
  • Надіслати роботу до 30.11.12 за адресою: uliana75@ukr.net
Критерії оцінки:
  • Відповідність темі «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах». Чи дійсно створена робота привертає увагу до заявленої теми, пропагує створення рівних можливостей для самореалізації чоловіків і жінок у професійній, сімейній та батьківській сферах? Чи спонукає робота до розуміння важливості всіх перелічених сфер у житті кожного з нас? 
  • Вплив на широку аудиторію. Чи буде розроблена соціальна реклама доступною і зрозумілою широкому загалу населення?
  • Креативність. Яскрава, оригінальна соціальна реклама.

За результатами конкурсу переможця у кожній номінації буде нагороджено грошовою премією.

Конкурс проводиться в рамках проекту "Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах". Розроблена рекламна продукція буде використана для інформаційної кампанії проекту – створення тематичного сайту, оформлення друкованої продукції проекту, а також у проведенні семінарів, тренінгів, масових просвітницьких заходів проекту на всеукраїнському рівні. Відеоролик транслюватиметься на сайті проекту, сайті СумДУ, в соціальних мережах та доступних інформаційних ресурсах міст-учасників проекту.

Найкращі роботи будуть презентовані в м. Суми на прес-конференції з нагоди початку реалізації проекту "Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах".

За додатковою інформацією звертайтесь, будь-ласка, 
за телефоном: 050 288 10 38. 
Контактна особа – Юлія Савельєва.

Додав: dvm | Контактна особа: Юлія Савельєва E | Телефон: 050 288 10 38
Переглядів: 1635 | Розміщено до: 14.12.2012 | Рейтинг: 0.0/0
Субота, 15.06.2024, 09:51
Вітаю Вас Гость

Категорії розділу

звернення [3] оголошення [5]

Пошук

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0