-
п. Анжеліка Арутюнова, (м. Сан-Франциско, США). Завдяки підтримці Глобального Фонду для жінок проект "Створимо музей про себе!" вийшов на новий рівень.
-
Завдяки підтримці голови Харківської облдержадміністрації п. Арсена Авакова та телепередачі «Акценти» про проект дізналися широкі кола харків'ян.
-
П. Анатолій Бабічев (м. Харків, Україна).
-
П. Людмила Бєлова.(м. Харків, Україна).
-
П. Тетяна Бабіна (м. Харків, Україна) зняла фільм "України жіноче обличчя" та передала у медіатеку музею фільм "Українка на межі століть".
-
П. Тетяна Баєва (м. Хмельницький, Україна)
-
П. Тамара Балавадзе (м. Тбілісі, Грузія) передала для Музею книгу "Голоса женщин Южного Кавказа".
-
П. Олеся Бондар (м. Київ, Україна) Завдяки підтримці директорки Українського жіночого фонду п. Олесі Бондар проект "Створимо музей про себе!" отримав перший грант.
-
П. Артем Бочеваров (США, Нью-Джерси).
-
Керівник школи для молодих татусів "Станіславські татусі" п. Василь Войнаровський (м. Івано-Франківськ, Україна) передав у музей фоторепортаж про вулиці Івано-Франківська, що носять імена видатних українських жінок.
-
-
П. Світлана Губіна (м. Харків, Україна) складає листівки та збирає цікаву інформацію для наповнення експозицій.
-
П. Оксана Гуранич із колегами п. Володимиром Фленьком та М. Колодій передали в колекцію музею старовинні знаряддя "легкої" жіночої праці.
-
П. Хелена Гютчел (Німеччина) передала до Музею свою авторську розробку, присвячену ролі жінок у природознавчих науках.
-
Майор п. Наталія Дубчак (м. Київ, Україна) передала у Музей сорочку для жінок-військовослужбовців. А до сорочки – краватку, а до краватки – зажим. Якщо жінки будуть носити цей зажим таким чином, як того потребує Статут, то зажим із гербом буде закріплятися вниз головою.
-
П. Олена Зайцева (м. Харків, Україна)
-
П. Юлія Заблоцька (м. Київ, Україна).
-
Гендерна дослідниця п. Тамара Злобіна (м. Київ, Україна) подарувала для музею свій проект "Фемінізм is".
-
П. Тетяна Іваніна передала фотографію полтавського пам'ятника Марусі Чурай.
-
П. Ірина Ігнатова (м. Київ, Україна) підтримує проект з самого його початку.
-
П. Олена Кальницька (м. Дніпропетровськ, Україна).
-
П. Валентина Канвішер (м. Київ, Україна) передала до музею речі з особистої колекції Ю. В. Тимошенко.
-
П. Олексій Карасьов (м. Київ, Україна) передав в Музей проект "Гендерний сюжет".
-
Завдяки п.Ользі Карасьовій (м. Київ, Україна) були оформлені перші експозиції реального музею.
-
Координаторка проекту "Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні" п. Лариса Кобелянська (м. Київ, Україна) подарувала проекту слоган "Створимо музей про себе!" та передала у музей документи про видатну гендерну дослідницю Л. Смоляр. Завдяки підтримці "Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні" у Харкові реалізовані проекти "Всеукраїнська виставка-ярмарок гендерних ідей та проектів" та "Всеукраїнська освітня програма з підвищення кваліфікації директорів обласних гендерних ресурсних та освітніх центрів", під час яких презентовано проект "Створимо музей про себе!".
-
П. Катерина Кобченко (м. Київ, Україна) презентувала Музею свою книгу "Жіночий університет святої Ольги": історія Київських вищих жіночих курсів.
-
П. Марина Кехтер (м. Харків, Україна)
-
П. Оксана Кісь (м. Львів, Україна)
-
П. Юрій Ковальков (м. Тернопіль, Україна) передав до музею матеріали про жінок-лауреаток Нобелівської премії
-
П. Людмила Костенко (м. Черкаси, Україна) передала до музею журнали "Я - жінка" Черкаського жіночого центру.
-
П. Сергій Куделко (м. Харків, Україна)
-
П. Ольга Лабур (м. Київ, Україна)
-
П. Людмила Лобанова (м. Київ, Україна) передала книгу Л. Смоляр "Про минуле заради майбутнього" та М. Богачевської-Хомяк "Білим по білому"
-
П. Інна Лазарук (м. Харків, Україна) підтримала музей грошовим внеском.
-
П, Катерина Левченко (м. Київ, Україна)
-
Гендерна дослідниця п. Євгенія Луценко (м. Київ, Україна) подарувала для Музею видання "Гендерні реалії: про гендер в карикатурах".
-
П. Лариса Магдюк (м. Київ, Україна)
-
П. Марія Маєрчик (м. Київ, Україна).
-
П. Олена Микитась (м. Херсон, Україна)
-
П. Володимир Марков (м. Київ, Україна)
-
Керівник Українсько-шведського проекту "Олег" п. Володимир Марценюк (м. Вінниця, Україна)передав в музей різні матеріали про проект "Олег" та про роботу Тато-шкіл.
-
Гендерна дослідниця п.Тамара Марценюк (м. Київ, Україна)передала в музей значок "Жіночий євро". Фінські жінки носять цей значок, щоб показати, що жінки отримають лише 80% від зарплатні чоловіків та футболку з Міжнародної конференції журналістів, присвяченої темі сексизму у ЗМІ та рекламі. Вона збирає цікаву інформацію, розповсюджує інформацію про проект через розсилки, веде листування з дослідниками з інших країн.
-
П. Тамара Мельник (м. Київ, Україна) люб’язно погодилася дати інтерв’ю, в якому розповіла багато чого цікавого про гендер та фемінізм.
-
Студентка медичного університету, волонтерка п.Анастасія Мікушева (м. Берлін, Німеччина) перекладає тексти з англійської та німецької мов, надсилає фотоматеріали, шукає контакти у різних країнах. Саме завдяки Анастасії ми затоваришували із жіночим клубом з Мілану, отримали фотокартки з Австралії та листа від Ангели Меркель.
-
П. Олена Остапчук (м. Житомир, Україна)подарувала фотопроект "Оголошуємо тендер на гендер" та календар, в якому надруковані роботи переможців конкурсу "Оголошуємо тендер на гендер",
-
Завдяки редакторці міжнародного он-лайн журналу "КавкАзія" та президенту Асоціації журналістів "ГендерМедіаКавказ" п. Галіні Петріашвілі (м.Тбілісі, Грузія) музей отримав експонати, що розповідають про розвиток гендерної журналістики. Це і примірники журналу "Діалог жінок", і різна друкована продукція, і сувеніри. А ще Галина презентувала у музей матеріали, які привезла з Форуму жінок, що відбувся у 2008 р. у Кейптауні. Вона щиро поділилась своєю колекцією сексистських плакатів та феміністичних лозунгів.
-
Завдяки підтримці п. Моніки Платек 15 квітня 2010 р. відбулась презентація віртуальної версії музею під час семінару «Інтегрований підхід до рівності між жінками та чоловіками в законодавстві, політиці та програмах», організованого Радою Європи в рамках спільного з Європейським Союзом проекту щодо посилення захисту прав жінок та дітей в Україні (Проект TRES).
-
Національний експерт з гендерної політики п. Ольга Плахотнік (м. Харків, Україна)привозить для музею експонати з усіх заходів, у яких бере участь. Це й книжки, й листівки, фотографії та сувеніри.
- П. Кирило Савін (м. Київ, Україна) Фонд ім. Бьолля представництво в Україні.
-
П. Микола Семешкин (м. Харків, Україна).
-
П. Анастасія Сененко (США, Нью-Джерси).
-
П. Світлана Сененко (США, Нью-Джерси) Завдяки феміністці, журналісці Сененко Світлані Музей регулярно отримує цікаву інформацію про те, що і як відбувається в Америці. А ще Світлана перекладає тексти, дає поради, а нещодавно подарувала футболку з передвиборчої кампанії Хіларі Клінтон.
-
П. Юлія Сорока, соціолог (м. Харків) передала в Музей дві друкарські машинки - як приклад традиційної жіночої праці.
-
П. Ірина Стаднічук (м. Київ, Україна) передала в Музей дитячі малюнки учасників конкурсу дитячого малюнку, який проводила Єврокомісія у 2007 та 2008 рр.
-
За ініціативи п. Галини Степанової (м. Харків, Україна) в гендерному ресурсному центру міського центру зайнятості було організовано виставки "Світ без насильства" та "Білим по білому".
-
П. Наталія Сухорукова (м. Харків).
-
П. Інна Терещенко (м. Одеса, Україна).
-
П. Юлія Тимошенко (м. Київ, Україна) передала в музей речі с особистої колекції подарунків.
-
П. Наталія Трипутіна (м. Харків, Україна) подарувала Музею справжній кільт - спідницю, що носять шотландські чоловіки.
-
П. Тетяна Фічора (м. Київ, Україна)
-
Аспірантка кафедри соціології Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова п.Тетяна Хавлін (м. Одеса, Україна) передала в музей плакати та листівки, присвячені Міжнародному Дню солідарності жінок 8 Березня
-
Керівник Адаптаційного центру для чоловіків (м. Тернопіль, Україна) п. Володимир Ханас буквально зняв з себе і презентував музею футболку учасника міжнародної журналістської конференції, присвяченої темі сексизму у ЗМІ та рекламі. Також Володимир передав для оформлення експозицій музею інформаційні та методичні матеріали Адаптаційного центру для чоловіків. А на відкритті музею 3 березня він передав поштові конверти з зображенням жінок, різні книги та документи.
-
п. Олексій Хмара (м. Кіровоград, Україна)передав фотографії, книжки, фільми та інформаційну продукцію видану у рамках проекту "Тато-Школа".
-
П. Володимир Чистілін (м. Харків, Україна) підготував публікацію про музей.
-
П. Юрій Чумак (м. Харків)
-
П. Марта Чумало (м. Львів, Україна) передала футболку з феміністичною символікою, сувеніри, що були виготовлені до 10-річчя Західно-українського центру "Жіночі перспективи".
-
п. Сергій Чуприн (м. Харків, Україна)
-
Шведська журналістка п. Анне Ялакас поділилася з Музеєм фотографіями зі своєї фотоколекції.
-
П. Анатолій Янковський (м. Харків, Україна)
-
П. Микола Ябченко (м. Київ, Україна)
-
П. Оксана Ярош (м. Луцьк, Україна) передала книжки та матеріали, видані Волинською громадською організацією "Гендерний центр".