Медіатека


Програма "Berit" (оновлено)
[ Викачати з сервера (2.06 Mb) ]07.11.2011, 22:05
Оновлена версія програми Berit це пограмне забезпечення для автоматичного оцінювання знань з ґендерних модулів відповідно до системи ECTS.
 
Метою програми Berit є сприяння імплементації ґендерних досліджень до системи вищої освіти України відповідно до вимог модернізації та уніфікації Європейською кредитно-трансферною системою (ECTS-European Credit Transfer System).
 
Опанування програмою дозволяє фахівцям підвищити обізнаність у застосуванні новітніх інформаційних технологій для викладання ґендерних досліджень в умовах переходу на кредитно-модульну систему організації навчального процесу.
 
Програма Berit дозволяє створювати тести, проводити тестування у комп'ютерному класі, проводити автоматичні розрахунки за системою ECTS, приводити до уніфікованої шкали будь-яку авторську систему оцінювання знань студентів, що дозволяє вивільнити час, який викладачки зазвичай витрачають на перевірку тестів та розрахунки.
 

Також, можна використовувати програму лише для перерахунків вже існуючого рейтингу студентів  (список та стартові бали завантажуються з  файлу) до  вимог  Болонської системи (два типи відомостей: залікова та екзаменаційна, оцінки від F до A).

 


 

Категорія: Програми | Додав: dvm
Переглядів: 1482 | Завантажень: 322 | Рейтинг: 0.0/0
Понеділок, 15.04.2024, 05:53
Вітаю Вас Гость

Категорії розділу

Матеріали на гендерну тематику [101]
Дослідницьки роботи студентів [3]
Програми [1]
Публікації [7]

Пошук

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0