09:10
Конкурс грантів для громадських організацій України

Конкурс грантів для громадських організацій України та Молдови, які працюють з жінками і для жінок

Український Жіночий Фонд оголошує конкурс грантів для громадських організацій України та Молдови, які працюють з жінками і для жінок.

В умовах економічної нестабільності жіночі НУО стикаються зі скороченням фінансування, труднощами у пошуку підтримки для повноцінної роботи організацій, через що змушені звужувати або зупиняти свою діяльність. Але, з іншого боку, криза – шанс для змін. Ми впевнені, що жінки є рушійною силою, що спроможна нести зміни й позитив у свої громади, тому заохочуємо вас до участі в оголошеному конкурсі.

Мета конкурсу: сприяння діяльності жіночих організацій України та Молдови, спрямованої на захист прав жінок у кризових ситуаціях та просування їх інтересів на рівні місцевих громад, а також посилення участі жінок в процесі прийняття рішень та в політичному житті країни.

В рамках конкурсу підтримуватимуться проекти за такими пріоритетними напрямками:

1. Жінки змінюють себе й свої громади
Підтримка надаватиметься проектам, спрямованими на активізацію діяльності жінок і жіночих організацій у вирішенні нагальних проблем громад (як територіальної – міста, села, району міста, будинку тощо, так і за напрямками діяльності). Пріоритетними у даному напрямку є проекти, що передбачають втілення у життя практичної, конкретної ідеї з метою змінити ситуацію в громаді, позитивно вплинути на її розвиток. Тематика проектів не обмежується.

2. Допоможемо жінкам знайти вихід зі скрути
Проекти мають бути спрямовані на надання консультаційної й інформаційної підтримки та впровадження навчальних програм для жінок, які через певні обставини потрапили у критичну життєву ситуацію: домашнє насилля, безробіття, торгівля людьми, гендерна дискримінація й насилля тощо (проекти на поліпшення стану здоров’я або умов проживання окремих жінок або членів їхніх родин розглядатись не будуть).
Діяльність за проектом може передбачати: кампанії із захисту прав та лобіювання інтересів жінок, інформаційні кампанії, освітні програми, навчальні курси, організація дискусійних клубів та публічних заходів.

3. Жінки в політиці – шлях до змін
Проекти мають бути спрямовані на просування участі жінок у громадському та політичному житті, збільшення представництва жінок в органах законодавчої та виконавчої влади різних рівнів, посилення потенціалу та компетенції жінок, які працюють в органах влади, а також жінок, які готові та хочуть брати участь у політичному житті й прийнятті рішень. Проекти також можуть бути спрямовані на зміну громадської думки та усунення стереотипів щодо ролі жінок в політиці.
Діяльність за проектом може передбачати: кампанії із захисту прав та лобіювання інтересів жінок, інформаційні кампанії, освітні програми, навчальні курси, організація дискусійних клубів та публічних заходів.

Останній термін подання проектів18 вересня 2009 року .
Максимальний розмір очікуваного від УЖФ гранту — 5,000 доларів США .
Термін реалізації проекту – 4-6 місяців 

Перевага надаватиметься проектам, що мають:

 • чітко визначену мету та детально розроблений план реалізації проекту;
 • реальні, послідовні і чітко визначені очікувані результати від реалізації проекту;
 • вплив на розвиток громади, в якій працює організація.
 • зважений бюджет та реалістичний термін виконання;
 • додаткові джерела фінансування.

Просимо звернути увагу: 

 • на розгляд необхідно подати 7 друкованих примірників проекту (з підписами і печаткою) та електронний варіант проекту на адресу електронної пошти info@uwf.kiev.ua;
 • некомплектні проекти, а також ті, що надійдуть до УЖФ пізніше встановленого терміну, не розглядатимуться (дата відправлення на конверті має бути не пізніше останнього терміну подання проектів, тобто не пізніше 18 листопада);  
 • УЖФ не несе відповідальності за помилки поштових відділень у випадку не отримання проекту та очікує на проекти, надіслані поштою, не більше 7 календарних днів після останнього терміну подання проектів;
 • при реєстрації проекту апліканту видається або надсилається підтвердження про реєстрацію проекту з реєстраційним номером;
 • остаточне рішення УЖФ щодо проекту перегляду не підлягає; 
 • причини відмови у підтримці проекту не повідомляються.

Прохання подавати проекти особисто або надсилати поштою (не використовуючи спецзв’язок) за адресою: вул. Артема, 79, офіс 38, Київ, 04050.
Аплікаційну форму можна отримати:

Контактна особа:
Ірина Стратій, інформаційний консультант, ел.пошта: info@uwf.kiev.ua, тел. (044) 568 53 89 

Контакти

Файли


Переглядів: 1434 | Додав: tais | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Субота, 15.06.2024, 10:18
Вітаю Вас Гость

Категорії розділу

Новини музею [64]
Акції та звернення [63]
16 днів проти насильства [21]
Всесвітня кампанія
100-річчя 8 березня [7]
Жіночі сторінки історії [10]
календар знаменних та пам’ятних дат
Новини Всеукраїнської мережі Центрів гендерної освіти ВНЗ [46]

Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Серпень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Статистика


Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0