19:14
Л. Козлова: "Ми повинні знайти шляхи створення більш ефективної моделі у взаємодії з питань запобігання та протидії насильству в сім'ї"
в Харкові, за підтримки Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту та при співфінансуванні Європейського Союзу, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку SIDA та ПРООН, розпочав свою роботу дводенний навчальний семінар з тематики «Взаємодія органів державної влади та місцевого самоврядування з попередження насильства в сім’ї».

Метою семінару є налагодження дієвого механізму взаємодії між державними органами та установами для ефективнішого запобігання і протидії насильству в сім'ї.

Участь у семінарі беруть представники Міністерства та управлінь у справах сім’ї, молоді та спорту, управлінь громадської безпеки ГУ МВС України в Харківській області, відділу кримінальної міліції у справах дітей ГУ МВС України в Харківській області, голова харківського відділення Всеукраїнського «Фонду допомоги жертвам насилля», представники закладів охорони здоров’я, освіти і науки, директори центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей Сумської, Полтавської та Чернігівської областей.

Відкрили семінар:
- Директор Департаменту сімейної та гендерної політики Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту Галина Жуковська,
- заступник начальника Головного управління у справах сім'ї молоді та спорту - начальник управління у справах сім'ї та молоді Харківської ОДА Лариса Козлова,
- експерт з питань запобігання насильству Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні ПРООН Світлана Павлиш,
- президент Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда - Україна» Катерина Левченко,
- депутат обласної ради Наталія Левченко.

У ході семінару були порушені проблемні питання та особливості діяльності державних органів, установ і служб діють у сфері попередження та протидії домашньому насильству, формування державної політики в даній сфері і допомоги особам, які постраждали від насильства в сім'ї.

Як повідомила в ході семінару Лариса Козлова, Харківська обласна державна адміністрація проводить активну роботу з попередження та протидії насильства в сім΄ї.

«Розпорядженням голови облдержадміністрації, затверджені обласні заходи щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків з питань попередження насильства в сім΄ї на 2009 – 2013 рр. Рішенням Харківської обласної ради V скликання затверджена комплексна програма розвитку гуманітарної сфери, метою якої є якісна координація зусиль всіх структурних підрозділів ХОДА, обласних та територіальних установ. При облдержадміністрації створена обласна координаційна рада с питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, на засіданнях якої в районах та містах області постійно розглядаються питання щодо попередження насильства в сім΄ї, проведення заходів в рамках національної кампанії «Стоп насильству», організація впровадження корекційних програм», - зазначила Лариса Козлова.

У місті Люботин, починаючи з 2008 року діє «Центр матери та дитини», розрахований на 10 сімей. Центр забезпечує жінок з дітьми житлом, продуктами харчування, необхідними медикаментами. Для надання інформаційно – консультативної допомоги, інформування з питань запобігання та протидії домашньому насильству, наказом управління у справах сім΄ї та молоді ХОДА утворено регіональну телефонну консультативну «гарячу лінію» із запобігання та протидії домашньому насильству. Телефон «гарячої лінії» (057)700-94-37.

«Сьогоднішній семінар за участі представників органів центральної та місцевої виконавчої влади дає нам змогу обговорити всі проблемні питання, які в нас є на сьогодні і знайти шляхи створення більш ефективної моделі у взаємодії з питань запобігання та протидії насильству в сім΄ї», - підкреслила Лариса Козлова.

Фоторепортаж

За матеріалами Харківської ОДА

Переглядів: 913 | Додав: polocki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Субота, 20.07.2024, 12:17
Вітаю Вас Гость

Категорії розділу

Новини музею [64]
Акції та звернення [63]
16 днів проти насильства [21]
Всесвітня кампанія
100-річчя 8 березня [7]
Жіночі сторінки історії [10]
календар знаменних та пам’ятних дат
Новини Всеукраїнської мережі Центрів гендерної освіти ВНЗ [46]

Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Серпень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Статистика


Онлайн всього: 21
Гостей: 21
Користувачів: 0