16:48 Ліна Костенко у Харкові | |
На підході до Оперного театру побачили дуже довгу чергу. Чесно кажучи, такої не бачили ніколи. Люди стояли з надією попасти на презентацію нової книги Ліни Костенко «Записки українського самашедшего». Натовп біля головного входу, натовп біля службового.
Як ми попали? Диво…Так склалось…
Ліна Костенко у Харкові вперше.
![]() Театр заповнений так, що яблуку ніде впасти. Люди різного віку слухали, писали записки, передавали квіти, кричали «Браво!»…«Ми любимо Вас, пані Ліно!».
Цікаво було почути «Я – не феміністка» від жінки, яка зробила себе сама, яка все своє життя побудувала так, як сама вирішила, як хотіла. Яка ніколи, ні при якій владі не боялась говорити і писати про те, що думала і відчувала…
![]() На жаль, нам не пощастило купити книжку, яку, до речі, найближчим часом мають друкувати у Харкові. Тому автограф попросили залишити на примірнику каталогу Музею. Підписуючи, пані Ліна майже зі страхом запитала: «Ви не феміністка?»…
![]() Дякуємо Анатолію Бабічеву за можливість попасти на зустріч із Ліною Костенко. | |
|
Всього коментарів: 1 | |
| |
Категорії розділу | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
|
Пошук |
---|
Вхід на сайт |
---|
Календар |
---|
Статистика |
---|