21:34 Презентація проекту "Створимо музей про себе!" | |
![]() Того ж дня Тетяна Ісаєва відвідала Музей жінки-визволительки, що відкрився в одній з львівських гімназій. Співробітники жіночих музеїв обмінялись подарунками - фотографіями з музейного фонду та виданням "Про гендер цікаво". | |
|
Всього коментарів: 0 | |
Категорії розділу | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
|
Пошук |
---|
Вхід на сайт |
---|
Календар |
---|
Статистика |
---|