![](http://gender.at.ua/images/news/tel2.jpg) 19 квітня 2012 р. на базі Харківської національної академії міського господарства відбулась заключна конференція VІ Регіонального конкурсу наукових робіт молодих вчених «Ґендерна політика очима української молоді: слобожанський вимір».
Організатори конкурсу: Головне управління у справах сім`ї, молоді та спорту, Головне управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації, Харківський обласний ґендерний ресурсний центр та Харківська обласна організація Всеукраїнського жіночого товариства імені О. Теліги.
У цьому році, внаслідок створення Всеукраїнської мережі Центрів ґендерної освіти ВНЗ конкурс вийшов за межі регіонального. На конкурс було надіслано біля 150 дослідницьких робіт студентів та аспірантів вищих навчальних закладів і не тільки Харкова, але й Києва, Тернополя, Сум та інших міст України. До захисту було відібрано 39 робіт, кращі з яких увійшли у збірку «Ґендерна політика очима української молоді: слобожанський вимір».
![](/images/news/tel3.jpg)
Урочисте нагородження переможців відбудеться 20 квітня 2012 року під час роботи 65-ї Конференції молодих вчених «Каразінські читання».
Авторки та автори кращих робіт будуть нагороджені грошовими преміями та пам’ятними подарунками. |