Медіатека


"МИ" №1 - електронний журнал про гендер Всеукраїнської мережі ЦГО ВНЗ
[ Викачати з сервера (10.51 Mb) ]18.08.2012, 19:32
оновлено

У 2011 р. в Харкові за ініціативи Обласного ґендерного ресурсного центру та сприяння Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту ХОДА народився проект «Створення Центру ґендерної освіти – базис впровадження ґендерних підходів у вищу освіту». Ініціативу підтримав Фонд імені Фрідріха Еберта, представництво в Україні (FES), який став незмінним партнером проекту, в рамках якого в листопаді 2011 р. було створено мережу центрів ґендерної освіти ВНЗ м. Харкова, яка вже в січні 2012 р. стала Всеукраїнською.
 
Під час спільних заходів, що проводяться у партнерстві із FES народжуються цікаві ідеї та проекти, що мають на меті розповсюдження ідей ґендерної рівності серед студентства та викладацького складу ВНЗ. Так, під час Гендеркемпу, що пройшов у червні 2012 р. у Гурзуфі, народилася ідея журналу «Ми», як органу Всеукраїнської мережі центрів ґендерної освіти ВНЗ. У серпні, під час V Школи «Впровадження ґендерних підходів у навчальний процес» журнал було презентовано.

Планується, що журнал буде виходити один раз на квартал і розповідатиме про життя ґендерних центрів вишів України, про діяльність, що вони ведуть, а ще про те, що таке ґендер і навіщо про нього знати.

Хочеш зробити своє життя ефективнішим?
Шукай Центр ґендерної освіти у своєму виші!
Матеріали для журналу надсилати на gender.museum@gmail.com
Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці!Категорія: Публікації | Додав: dvm
Переглядів: 2160 | Завантажень: 264 | Коментарі: 4 | Рейтинг: 4.0/4


Субота, 15.06.2024, 08:51
Вітаю Вас Гость

Категорії розділу

Матеріали на гендерну тематику [101]
Дослідницьки роботи студентів [3]
Програми [1]
Публікації [7]

Пошук

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 18
Гостей: 18
Користувачів: 0