10:29
Гомофобія у стінах парламенту

Гомофобні закони можуть зашкодити репутації України, критикують правозахисники

 

На розгляді парламентського комітету з питань свободи слова перебуває законопроект, мета якого – унеможливити «пропаганду гомосексуалізму». Правозахисники стурбовані проявами гомофобії у стінах Верховної Ради.

 

Група депутатів з числа як проурядових, так і опозиційних фракцій, переймається «захистом прав дітей на безпечний інформаційний простір». Парламентарії пропонують доповнити "пропагандою гомосексуалізму" заборонні переліки низки законів - "Про захист суспільної моралі ","Про друковані ЗМІ в Україні"," Про телебачення і радіомовлення ". Для оновленого заборонного переліку Закону "Про видавничу справу" пропонують формулювання "культ гомосексуалізму". Поправкою до Кримінального кодексу хочуть заборонити в Україні обіг творів, що "пропагують гомосексуалізм". Сам «гомосексуалізм» визначили як "відносини сексуального характеру між особами однієї статі". Визначення поняття пропаганди проект не пропонує. Документ створено Євгеном Царьковим з Компартії, Катериною Лук'яновою з НУНС, Павлом Унгуряном з БЮТ, Юлією Ковалевською з Партії регіонів, Тарасом Чорноволом (депутатська група "Реформи заради майбутнього") і Лілією Григорович з НУНС.

«Загроза національній безпеці»

Автори ініціативи пояснюють - на їхній погляд, поширення «гомосексуалізму» складає загрозу національній безпеці, оскільки приводить до епідемії ВІЧ/СНІД, а також руйнує інститут сім'ї та може призвести до демографічної кризи.

Запропоновані законодавчі зміни викликають у правозахисників лише здивування. На думку виконавчого директора Української Гельсінської Спілки з прав людини Володимира Яворського, закон – суто популістський, орієнтований на неприйняття гомосексуалізму у суспільстві. «Закон призведе до кримінального переслідування за сексуальну поведінку, що буде надто дико виглядати в сучасній Європі і буде черговим кроком для остаточного знищення іміджу країни як демократичної» - зауважує правозахисник.

Фільм Brokeback Mountain про кохання двох ковбоїв в Україні може опинитися поза закономМедіа-експерт Ігор Розкладай припускає, що у Верховній Раді може знайтися підтримка навіть для такого «дикунства». Адже в українському суспільстві розвинута гомофобія і парламент у цьому випадку не є винятком. Виконавчий директор організації, що захищає права геїв і лесбійок «Точка опори» Зорян Кісь також говорить, що попри явну анекдотичність закону, шанси бути прийнятим - цілком реальні. «Депутатів можуть "взяти", на так звані "сімейні цінності", які інколи об'єднають і більшість, і опозицію» - каже Зорян Кісь. І приклади вже є - у Литві, попри її членство в ЄС, ухвалено схожий закон з такою ж "дитячою" аргументацією. Те саме зроблено на рівні двох суб'єктів Російської Федерації, нарікає громадський діяч.

Захист прав дітей?

Керівник всеукраїнської громадської «Гей-Форум України» Святослав Шеремет сказав в інтерв’ю Deutsche Welle: "Товариш Євген Царьков талановито скористався традиційним політтехнологічним прийомчиком: у назві законопроекту він вирішив зафіксувати інший сенс, ніж має проект за своїм змістом. Адже захист прав дитини на безпечний інформаційний простір ніяк не зводиться до обмеження інформування про гомосексуальність».

У Німеччині гомосексуальні пари можуть навіть всиновлювати дітейОдне з наріжних питань сучасної дитячої педагогіки полягає в тому, коли, як і чиїми силами інформувати дитину про сексуальність людей, каже Шеремет. Він прихильник того, що дитину слід виховувати в належному розумінні нею тих соціальних реалій, які присутні в суспільстві. «Отже, діти повинні отримувати адекватне уявлення про те, що таке гомосексуальність. Тут незамінною є роль батьків, які мають давати правдиві, але коректні відповіді на дитячі запитання про інтимні стосунки». На думку Святослава Шеремета, пропонований законопроект насправді не забезпечує право дитини на безпечний інформаційний простір, а обмежує його.

Володимир Яворський теж переконаний, що закон не захищає дітей. «Загалом такого поняття як «безпечний інформаційний простір» в праві демократичної країни не може бути. Достатньо дивним є забороняти щось робити дорослим між собою з метою захисту дітей, котрі до дій дорослих не мають жодного стосунку» - заявляє правозахисник.

Тим часом правозахисник Костянтин Рєуцький сподівається, що депутатам, які зареєстрували цей законопроект, добре відомо, що закони та підзаконні акти не можуть звужувати обсяг прав та свобод, гарантованих Конституцією України та міжнародними угодами в сфері прав людини. «Впевнений, вони добре розуміють, що такий безглуздий закон, який фактично легалізує дискримінацію, не може бути прийнятим - він апріорі неконституційний. Отже, я роблю висновок, що за цією, вибачте, "законодавчою ініціативою" немає нічого, крім популізму. Але небезпека такої ініціативи парламентарів у тому, що вона закріплює у суспільній свідомості зневагу до цінностей прав людини і демократії. Спостерігати це сумно і соромно» - сказав Deutsche Welle правозахисник з Луганська.

Гетеросексуальна пропаганда не працює

Соціолог, кандидат психологічних наук Віктор Пушкар не вірить у те, що «пропаганда» може впливати на поширення гомосексуалізму. «Сексуальна орієнтація людини формується в дуже складний спосіб. "Пропаганда" у формуванні сексуальності не відіграє суттєвої ролі» - говорить Пушкар. Святослав Шеремет додає, що не знайомий з жодним геєм чи лесбійкою, на сексувальну орієнтацію яких вплинула би якась «пропаганда». «Так само, як геї не стають гетеросексуалами через нав’язування суспільством гетеросексуальної моделі поведінки» - каже керівник «Гей-Форуму України».

 

Автор: Ольга Веснянка
Редактор: Євген Тейзе

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,15236471,00.html

Переглядів: 1295 | Додав: dvm | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
avatar
1
ПРОПАГАНДА ГОМОСЕКСУАЛИЗМА-ВЫГОДНЫЙ МИФ!
Есть лишь 2 фактора формирования ориентации:
1. Био: гормоны.
2. Эро: влияние эротических образов.
В каждом фильме я вижу это: эротический женский образ, женщину ласкают руки любовника, все соблазнительно, эротично и сексуально. НО!, ни у кого не вызывает страх за то, что эти эрообразы женщины смогут соблазнить женщину, что они формируют положительное отношение к телу своего пола.
С предельной прямотой ответте себе на вопрос: почему мы не боимся, когда на ТВ показывают соблазнительные эрообразы (одного со зрителем пола) и что они соблазнят? Но почему боятся, что ЛГБТ с лозунгами повлияет на ориентацию? СТРАХ ВНУШЁН!
Значит пропаганда не соблазнит. НО нам внушают обратное с целью обвинить во всем геев и разжечь ненависть.
Глупо запрещать пропаганду того, что каждый день дегустируется всеми.
Распространяйте это воззрение!
ПОДРОБНЕЕ ЗДЕСЬ:
http://u.to/cRYwAQ
avatar
2
ПРОПАГАНДА ГОМОСЕКСУАЛІЗМУ ЦЕ ВИГІДНИЙ МІФ!
Є лише 2 чинники формування орієнтації:
1. Біо: гормони.
2. Еро: вплив еротичних образів.
У кожному фільмі я бачу це: еротичний жіночий образ, жінку пестять руки коханця, все спокусливо, еротично і сексуально. АЛЕ!, ні у кого не викликає страх за те, що ці ерообрази жінки зможуть спокусити жінку, що вони формують позитивне відношення до тіла своєї стати.
З граничною прямотою ответте собі на питання: чому ми не боїмося, коли на ТБ показують спокусливі ерообрази (одного з глядачем стати) і що вони спокусять? Але чому бояться, що ЛГБТ з гаслами вплине на орієнтацію? СТРАХ ВСЕЛЕНИЙ! Означає пропаганда не спокусить.
АЛЕ нам вселяють зворотне з метою звинуватити у всьому геїв і розпалити ненависть.
Безглуздо забороняти пропаганду того, що щодня дегустується всіма. Поширюйте це переконання!
ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ:
http://u.to/cRYwAQ
avatar
3
***БУНТ! ПРОПАГАНДА ГОМОСЕКСУАЛИЗМА -- КЛЕРИКАЛЬНАЯ СТРАШИЛКА***

Этот комментарий -- комментарий-бунт: бунт против обвинений в несуществующем.
Этот комментарий -- комментарий-вирус: прочитав его я даю вам установку на его распространение.
Этот комментарий -- комментарий-антивирус: своим текстом он направлен против вируса истерии и клинической фобии: боязни открытых проявлений гомосексуальности.

***РАЗОБЛАЧЕНИЕ СТРАШИЛКИ***

Пропаганды не существует, так как мы все устойчивы к ней.
САМОЕ ГЛАВНОЕ:
Эротическое и образное воспевание женского тела соблазнило бы гетеросексуалок, если бы ориентация была неустойчивой.
Эротическое и образное воспевание мужского тела соблазнило бы гетеросексуалов, если бы их ориентация была неустойчивой.
Мозг гея феминизирован и по этой причине он уже склонен соблазняться на образ мужского тела и наоборот. Для него гетеросексуальность это извращение, равно как для гетеросексуала гомосексуальность.
Подражание женщине в эротических сценах давно бы сделало гетеросексуалов геями, если бы ориентация была неустойчивой.
Мы проверялись на устойчивость к эротическому восприятию тела собственного пола всю жизнь.
Положительное отношение к эротическим образам собственного пола закладывается с детства. И люди не стали геями.
НЕТ НАПРАСНЫМ ОСУЖДЕНИЯМ!
"Пропаганду гомосексуализма" придумали клерикальные пиарщики, ибо нет лучшей антирекламы, чем пугание народа ложными страхами.
Манипуляторы научили усматривать пропаганду гомосексуализма везде где только можно.
Репутация лжи повышается по мере того, как она говорится все более и более серьезными людьми. Но репутация "серьезных людей" -- падает.
Распространи это воззрение!

***КОМУ ВЫГОДНА ЛОЖЬ?***

Это выгодно политиканам для обвинений партий-конкурентов в несуществующей пропаганде.
Это выгодно спекулянтам на ложных страхах и истериках, ибо спекулянты получают политический капитал от этих истерик. Нет лучше способа сплотить народ, чем занять его тушением пожара. Если нет пожара, то его надо придумать.
Это выгодно для отвлечения людей от реальных виновников проблем. Пока мы отвлекаемся на геев, жулики будут под шумок обманывать народ.
Нет лучшего способа отвлечь народ от тушения реального пожара, чем создать пожар мнимый и кинуть силы на него!
Это выгодно ксенофобам для оправдания своей ненависти.
Распространи это воззрение!

***МИФ РАЗОБЛАЧЕН: ЧТО ДАЛЬШЕ***

Мы заявляем:
Нет ложным страхам!
У политиков больше не осталось ни одного аргумента, чтоб осудить ЛГБТ-мероприятие, кроме как объявить всех лесб и геев скверными и мерзкими людьми способными заражать инфекцией все к чему они притронулись, но для этого придется менять Конституцию!
Ни одного аргумента, кроме как приравнять всех лесб и геев к презренным недочеловекам, но для этого придется менять Конституцию!
К ЛГБТ-мероприятиям относились негативно, так как боялись "пропаганды", сейчас миф разоблачен, негативное отношение больше не имеет основания!
Нагнетание страхов связанных с пропагандой гомосексуализма приравнивается к намеренной дестабилизации, осуждается и ведет к потере репутации.
Даешь справедливость, мир, социализм!

ПРОЧТИ, ПРОДУМАЙ, РАСТРУБИ: В БЛОГОФОРУМАХ И В СМИ!
avatar
Понеділок, 24.06.2024, 16:19
Вітаю Вас Гость

Категорії розділу

Новини музею [64]
Акції та звернення [63]
16 днів проти насильства [21]
Всесвітня кампанія
100-річчя 8 березня [7]
Жіночі сторінки історії [10]
календар знаменних та пам’ятних дат
Новини Всеукраїнської мережі Центрів гендерної освіти ВНЗ [46]

Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Липень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Статистика


Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0