Головна » Новини Всеукраїнської мережі Центрів гендерної освіти ВНЗ
« 1 2 3 4 5 »
17-18 вересня 2012 р. у Харкові, на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулась V Школа для співробітників центрів ґендерної освіти ВНЗ.

Організатори заходу: Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту ХОДА, Харківський обласний ґендерний ресурсний центр, Фонд імені Фрідріха Еберта, представництво в Україні, комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти».
Category: Новини Всеукраїнської мережі Центрів гендерної освіти ВНЗ | Views: 1784 | Added by: tais | Date: 25.08.2012 | Comments (0)

17-18 серпня 2012 р. у Харкові відбудеться V Школа для співробітниць та співробітників Центрів ґендерної освіти ВНЗ.
Тема Школи – впровадження ґендерних підходів до навчального процесу вишу. 

Захід відбудеться у рамках проекту  по створенню та розвитку Всеукраїнської Мережі центрів ґендерної освіти, що реалізується Обласним ґендерним ресурсним центром в м. Харків в партнерстві із Фондом імені Фрідриха Еберта, представництво в Україні. В Харківській області велику підтримку надає Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту ХОДА.

Організатори заходу: Головне управління у справах сім'ї, молоді та спорту ХОДА, Харківський обласний ґендерний ресурсний центр, Фонд імені Фридриха Еберта, представництво в Україні, комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» (КВНЗ ХАНО).


9-11 червня 2012 р. у м. Гурзуф, АР Крим відбувся Ґендеркемп для співробітників та активістів Центрів ґендерної освіти ВНЗ – членів Всеукраїнської мережі ЦҐО ВНЗ, в якому взяли участь представниці та представники з Харківської, Полтавської, Вінницької, Запоріжської, Житомирської, Чернівецької, Волинської, Сумської областей та м. Севастополя.
Метою заходу було підведення підсумків діяльності Всеукраїнської мережі ЦҐО ВНЗ за 2011 – 2012 н. р. та розробка плану спільних дій на 2012- 2013 н. р.

31 травня в Харкові від станції "Південний вокзал" вирушив «Трамвай рівних можливостей». Ця подія відбулась в рамках акції «Харків – місто рівних можливостей».

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі круглого столу «БЕЗПЕКА ГРОМАДЯН У МІСТАХ, ЩО ПРІЙМАЮТЬ ЄВРО-2012», який пройде 24.05.2012 р. в центрі гендерної освіти ХНУВС.


19 квітня 2012 р. на базі Харківської національної академії міського господарства відбулась заключна конференція VІ Регіонального конкурсу наукових робіт молодих вчених «Ґендерна політика очима української молоді: слобожанський вимір».
Організатори конкурсу: Головне управління у справах сім`ї, молоді та спорту, Головне управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації, Харківський обласний ґендерний ресурсний центр та Харківська обласна організація Всеукраїнського жіночого товариства імені О. Теліги.


18 квітня 2012 р. відбулось урочисте відкриття Центру гендерної освіти в Харківському національному університеті сільского господарства імені П. Василенка.
В урочистостях взяли участь представники керівництва університету, Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту ХОДА, Центрів гендерної освіти ВНЗ м. Харкова, студенти та студентки ХНУСГ імені П. Василенка.

28 березня 2012 р. в Харківській гуманітарно-педагогічній академії відбулась презентація проекту «Школа ґендерного волонтерства».
Організатори заходу: Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту ХОДА, Харьковский обласний ґендерний ресурсний центр, Харківська гуманітарно-педагогічна академія. Мета проекту: підготовка групи тренерок та тренерів з числа студентів та студенток ХГПА, ХДАК та УІПА для проведення інформаційно-просвітницьких заходів з питань забезпечення рівних прав та можливостей, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми для учнів загальноосвітніх шкіл м. Харкова.


«Сім’я – це партнерство» - міжвузівський інтерактивний «круглий стіл» з такою назвою пройшов 27 березня 2012 р. у Харкові.
Ініціатори заходу – Центр ґендерної освіти ХНУВС та Центр ґендерної освіти ХНУРЕ за підтримки Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту ХОДА. «Круглий стіл» – перший в низці інтерактивних інформаційно-просвітницьких заходів для студентської молоді, що мають на меті залучення студентської молоді до обговорення питань щодо побудови майбутніх сімейних стосунків на засадах партнерства, взаєморозуміння та відповідальності.

16-18 березня 2012 р. у Харкові відбулась ІV Школа з обміну досвідом створення центрів ґендерної освіти у ВНЗ. 

Проект реалізується у Харкові за ініціативи Харьківського обласного гендерного ресурсного центру у партнерстві із регіональним представництвом Фонду імені Фрідриха Еберта. 

У Харкові велику допомогу надає Головне управління у справах сім,ї, молоді та спорту ХОДА. В заході  взяли участь представниці та представники вже створених ЦҐО м. Харкова (ХНУВС, ХНПУ імені Г. С. Сковороди, ХНУБА, ХГПА, ХНТУСХ імені П. Василенка, ХНУРЕ), представники ВНЗ, що розпочинають діяльність по створенню центрів (ХІПА, ХУЦЗ, ХДАМГ, Харківський регіональний інститут державного управління), представниці університетів м. Житомира, Тернополя, Сум та Донецька.


Monday, 04.07.2022, 13:58
Вітаю Вас Гость

Категорії

Новини музею [64]
Акції та звернення [62]
16 днів проти насильства [21]
Всесвітня кампанія
100-річчя 8 березня [7]
Жіночі сторінки історії [10]
календар знаменних та пам’ятних дат
Новини Всеукраїнської мережі Центрів гендерної освіти ВНЗ [46]

Вхід

Календар новин

«  July 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Пошук

Партнери


Total online: 2
Guests: 2
Users: 0