Головна » Новини Всеукраїнської мережі Центрів гендерної освіти ВНЗ
« 1 2 3 4 5 »
Співробітницями Центру гендерної освіти Житомирського державного університету імені І. Франка видано методичні матеріали для модераторів гендерних відеоклубів щодо технології їх проведення. 
Category: Новини Всеукраїнської мережі Центрів гендерної освіти ВНЗ | Views: 889 | Added by: tais | Date: 01.12.2012 | Comments (0)

26 листопада 2012 р. у Харкові у рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" пройшов флеш-моб проти насильства.
Організатори заходу: Міжнародний жіночий правозахисний центр "Ла Страда-Україна", Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту ХОДА, Харківський обласний центр молоді, Харківський обласний гендерний ресурсний центр.


23-24 листопада 2012 р. у Харкові відбулась 1 Всеукраїнська виставка-ярмарок центрів гендерної освіти ВНЗ. Її учасниці та учасники зібралися задля того, щоби підвести підсумки річної діяльності мережі, обмінятися набутим досвідом, розробити стратегічні плани на майбутнє. 

Проект по створенню та розвитку Всеукраїнської Мережі центрів ґендерної освіти реалізується Харківським о бласним ґендерним ресурсним центром в м. Харків в партнерстві із Фондом імені Фрідриха Еберта, представництво в Україні. В Харківській області велику підтримку надає Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту ХОДА.


В Україні система ґендерної освіти відсутня, впровадження ґендерного компоненту в систему вищої освіти відбувається спорадично, в більшості своїй в закладах соціально-гуманітарного профілю, завдяки діяльності  та ентузіазму окремих викладачок та викладачів, ініціативі громадських організацій за підтримки міжнародних організацій та фондів. В профільних ВНЗ ці підходи майже не використовуються.

Втілення дружніх до молодої матері з дитиною підходів в університетах, на робочих місцях, в громаді в цілому буде суттєвим кроком у напрямку реалізації соціальних та економічних прав та можливостей жінок, та, тим самим, сприятиме становленню рівноправ’я чоловіків і жінок в сфері виконання сімейних обов’язків. Команда проекту переконана, що створення сім’ї та материнство не мають ставати на заваді реалізації інших інтересів жінки.  

23 жовтня 2012 року о 14.00 у Луцькому педагогічному коледжі відбулось відкриття Центру ґендерної освіти.
Це – перший на Волині осередок, діяльність якого буде спрямована на підвищення ґендерної культури волинської молоді.


       «Весь світ — театр,  в ньому чоловіки й жінки — усі актори»

Співробітниці центрів гендерної освіти ВНЗ взяли участь у  тренінгу для тренерів з методики Форум-театр, організованому представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта


                                    Спортивно-ґендерне орієнтування у СумДУ

30 вересня Сумським державним університетом було проведено тренінг зі спортивно-ґендерного орієнтування, в якому взяли участь студенти всіх ВНЗ міста. Захід відбувся на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Універ».
Не змогла завадити проведенню тренінгу та гарному настрою учасників навіть дощова погода, яка внесла свої корективи в формат заходу. Так, основна його частина пройшла в приміщенні комплексу.
Для проведення змагання двадцять учасників тренінгу були об’єднані в десять команд, які мали виконати творчі завдання з ґендерної тематики.
Задля експериментального з’ясування переваг та недоліків суто чоловічої та суто жіночої точок зору було сформовано змішані команди.

Особа батька шанована у всіх культурах світу. Батько дає життя та виховує, повчає та надихає, радить та наставляє... Напевне через це, бажаючи висловити свою вдячність, світова спільнота відзначає День батька. Віднедавна і Україна приєдналась до цієї ініціативи.


                    Любі друзі та подруги! 
Запрошуємо вас відвідати нову виставку у ґендерному музеї http://gendermuseum.com/modules/bfth/

Monday, 04.07.2022, 13:57
Вітаю Вас Гость

Категорії

Новини музею [64]
Акції та звернення [62]
16 днів проти насильства [21]
Всесвітня кампанія
100-річчя 8 березня [7]
Жіночі сторінки історії [10]
календар знаменних та пам’ятних дат
Новини Всеукраїнської мережі Центрів гендерної освіти ВНЗ [46]

Вхід

Календар новин

«  July 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Пошук

Партнери


Total online: 2
Guests: 2
Users: 0