Головна » Новини Всеукраїнської мережі Центрів гендерної освіти ВНЗ
« 1 2 3 4 5 »
В рамках ініціативи «Університет, дружній до сім’ї» Сумський державний університет збирає досвід активних гендерних осередків ВНЗ (центрів, студій, кафедр) для розробки нового посібника з кращих практик виховання у молоді гендерно-відповідальної поведінки по всій Україні. 
Category: Новини Всеукраїнської мережі Центрів гендерної освіти ВНЗ | Views: 958 | Added by: dvm | Date: 03.07.2013 | Comments (0)

9-11 червня 2013 р. у м. Євпаторія відбулась робоча зустріч    

«Розробка стратегії розвитку Всеукраїнської мережі центрів ґендерної освіти», в якій взяли участь ґендерні експертки мережі з міст Харкова, Луцька, Житомира, Сум, Маріуполя, Слов’янська. 

Під час зустрічі було презентовано досвід навчального візиту до Брюсселю та видання «Tuning» - курс з ґендерних студій, створений викладачами брюссельських університетів. Найближчим часом буде здійснено переклад видання та його буде адаптовано для  використання в українських вишах.


Центри ґендерної освіти у ВНЗ, що проводять свою роботу в рамках проекту «Створення Центру ґендерної освіти у ВНЗ – перший крок до впровадження ґендерних підходів у систему вищої освіти», виходять за межі власних вишів з новими ініціативами щодо впровадження ґендерних підходів в систему освіти.  Одним із перших таких проектів стало створення кафедри ґендерночутливих технологій в освіті Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди за участі Ґендерного центру у рамках напряму «Університетська кафедра в школі».

Для того, щоб донести правду про справжній зміст цього дня, змінити відношення суспільства до нього, привернути увагу широких кіл громадськості до жіночої історії, до ролі, що відіграють жінки в суспільстві, до жіночих ґендерних проблем  ґендерні активістки та ґендерні активісти, які працюють задля впровадження ґендерної рівності в українському суспільстві ініціюють напередодні 8 Березня проведення різних заходів. У цьому році до святкування Міжнародного дня долучилася Всеукраїнська мережа центрів ґендерної освіти ВНЗ.

5 березня Сумський державний університет представив широкій громадськості свою діяльність з підтримки молодих матерів-студенток через реалізацію проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах" за фінансової підтримки Європейського Союзу. Трирічний проект є переможцем грантової програми Євросоюзу «Інвестуючи в людей», спрямованої на захист прав жінок та розширення їх соціальних та економічних можливостей. Підтриманий Міністерством освіти і науки України та Міністерством соціальної політики, бюджет проекту складає 240,000 євро, з яких 40,000 євро забезпечуються Сумським державним університетом.


28 лютого - 1 березня в Харківській національній академії міського господарства відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар 
«Створення Центру ґендерної освіти ВНЗ – крок на шляху до впровадження ґендерних підходів в систему вищої освіти».

Проект Сумського державного університету з поширення «Рівних можливостей для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах» продовжує свою діяльність, спрямовану на розповсюдження досвіду Сумської ініціативи «Університет, дружній до сім’ї» .


Департамент у справах сім`ї, молоді та спорту Харківської обласної державноїадміністрації, Харківський обласний гендерний ресурсний центр, Харківськанаціональна академія міського господарства та Харківська обласна організація Всеукраїнськогожіночого товариства імені О. Теліги  запідтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державноїадміністрації оголошують про проведення VІІ Регіонального конкурсунаукових робіт молодих вчених «Ґендерна політика очима української молоді: слобожанський вимір».

 
З 2011 р. у Харкові Обласним ґендерним ресурсним центром  в партнерстві із Фондом імені Фрідриха Еберта, представництво в Україні реалізується проект по створенню та розвитку Всеукраїнської мережі центрів ґендерної освіти.
 

До вашої уваги нове число електронного журналу про гендер "МИ" 


Журнал "МИ"  є органом Всеукраїнської мережі центрів гендерної освіти ВНЗ, що створюється з 2011 р. у рамках проекту "Створення центру гендерної освіти - перший крок на шляху до впровадження гендерних підходів у систему вищої освіти".


Monday, 04.07.2022, 13:55
Вітаю Вас Гость

Категорії

Новини музею [64]
Акції та звернення [62]
16 днів проти насильства [21]
Всесвітня кампанія
100-річчя 8 березня [7]
Жіночі сторінки історії [10]
календар знаменних та пам’ятних дат
Новини Всеукраїнської мережі Центрів гендерної освіти ВНЗ [46]

Вхід

Календар новин

«  July 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Пошук

Партнери


Total online: 2
Guests: 2
Users: 0